X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 4:21
08.07.2014

Крючков: Для зміни Конституції потрібен час

Поспішно вносити зміни в Основний закон неприпустимо.

Таку точку зору висловив народний депутат попередніх скликань, екс-голова Комітету з питань національної безпеки і оборони ВР, виконавчий секретар «Українського форуму Георгій Крючков.

"Проект тільки внесли, його ще ніхто не бачив, не читав. І вже - обговорювати. Але такі серйозні речі так не робляться в нормальній державі", - сказав він. При цьому він висловив сумніви в тому, чи знайдуть пропозиції Президента підтримку в парламенті.

"Для цього треба знайти підтримку Конституційного суду, і якщо він визнає це - знайти 300 голосів у парламенті. Як буде, не знаю. Я поспілкувався з депутатами з іншої, не комуністичної фракції, є сумніви, чи підтримає Рада цей законопроект. Але, може бути, і "продавлять" його, тому що такого диктату в парламенті ще ніколи не було", - додав політик.

http://ua.golos.ua/politika/14_07_03_kryuchkov_dlya_izmeneniya_konstitutsii_nujno_vremya Версія для друку