X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:14
04.09.2014

Володимир Семиноженко: Ратифікація угоди з ЦЕРН - результат серйозної наукової дипломатії України.

Верховна Рада ратифікувала угоду з ЦЕРН про надання Україні статусу асоційованого члена. Хочу привітати з цією, без перебільшення, знаменною подією всю Україну, і, звичайно ж, українських науковців.

Адже це, по-перше, результат багаторічної праці тисяч наших фахівців, насамперед, в галузі фізики високих енергій і матеріалознавства. А по-друге, шанс і можливість брати участь у міжнародних наукових експериментах, інтегруватися на рівних до європейського дослідницького простору.

Як харків'янин, не можу не відзначити успішну роботу в цьому напрямку Харківського фізико-технічного інституту, Інституту теоретичної фізики НАНУ, Науково-дослідного технологічного інституту приладобудування та НТК «Інститут монокристалів» НАНУ.

А як людина, яка відповідала за цю Угоду, скажу, що багато в чому ії ратифікація - результат серйозної наукової дипломатії, якою займалося Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації, створене в 2010 році і успішно розвалене реформаторами від нової влади в 2014.

Джерело:Фейсбук В.Семиноженка Версія для друку