X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:11
13.09.2014

Володимир Семиноженко: Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.

Відклали імплементацію Угоди з ЄС практично на півтора року. Не дуже хочеться бути тією людиною, яка з'являється з фразою «А я ж говорив ...», тим не менш. Ще перед Вільнюським самітом на круглому столі «Українського форуму», який, незважаючи на політичний тиск, ми організували, я говорив про те, що політичну частину Угоди можна беззастережно підписати, а економічна вимагає додаткової підготовки, серйозної зміни самого тексту і Доповнень, і займе це не один рік.

Сьогодні ж почалися якісь дешеві хитрощі і не менш дешевий рефрейминг. Прем'єр заявляє, що таке рішення дає можливість відпочити. Але від чого вони втомилися, адже робота з імплементації навіть не починалася - тільки сьогодні Уряд заявляє про готовність прийняти відповідний План дій. А як йшла підготовка до цього? Цей і подібні риторичні запитання можна задавати нескінченно. Висновок: ми не були готові до асоціації в 2013 році, так само не готові до неї сьогодні, і, якщо продовжимо в тому ж дусі, не будемо готові і в 2015 році. Тільки хто відповідатиме за Небесну Сотню, за Крим і за понад 10 тисяч смертей на Сході?

Джерело: Фейсбук В.Семиноженка Версія для друку