X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
6 кв≥тн¤ 2020 4:23
27.04.2007

ЗУПИНИТИ ЕСКАЛАЦІЮ НАПРУЖЕНОСТІ

Рада «Українського форуму» висловлює тривогу в зв'язку з подальшим загостренням політичної ситуації. В той час, коли в завершальну фазу війшов розгляд Конституційним Судом України питання про конституційність президентського указу стосовно дострокового припинення повноважень Верховної Ради п'ятого скликання, а представники парламентської коаліції і опозиції розпочали політичні консультації, коли з'явилась можливість узгодження позицій конфліктуючих сторін щодо виходу з триваючої кризи Президентом України В. Ющенком виданий Указ про перенесення раніше призначених ним виборів народних депутатів України на 24 червня 2007 року.

Ми не знаходимо цьому розумного пояснення. Зроблено новий небезпечний крок, який ще більше дестабілізує політичну обстановку, і, судячи з подій у суспільстві, може мати трагічні наслідки.
Не можна далі не зважати на те, що настрої втоми, зневіри сягають в суспільстві критичної межі. Все голосніше лунають вимоги припинити безглузде протистояння, безпринципну боротьбу за владу, зайнятися нарешті по-справжньому невідкладними справами - проведенням структурних і соціальних реформ, створенням реальних передумов для поліпшення життя наших людей, гарантувати на ділі конституційні права і свободи громадян.
Необхідними передумовами для цього, за нашим переконанням, є відмова від шантажу, ультиматумів, погроз і усвідомлення представниками усіх гілок влади своєї беззаперечної відповідальності за долю Вітчизни, нашого народу.
Політичний конфлікт вже завдав серйозної шкоди міжнародному авторитету України. Він викликає занепокоєння світової, насамперед, європейської громадськості. Це переконливо викладено у прийнятій Парламентською Асамблеєю Ради Європи розгорнутій Резолюції.
У світі склалася одностайна думка - ситуацію в Україні мають врегулювати лише представники української влади і лише діючи в правовому конституційному полі.
Починаючи з 7 березня 2007 року у своїх заявах Рада «Українського форуму» пропонувала шляхи розв'язання політичної кризи. Обґрунтованість цих пропозицій підтверджено розвитком останніх подій.
Ми наполягаємо на необхідності:
- негайного скасування правових актів усіх суб'єктів влади, які спровокували і
поглиблюють конфлікт;
- прискорення розробки і розгляду Верховною Радою України узгоджених пропозицій
стосовно завершення конституційної реформи, включаючи реформування системи
влади на регіональному рівні, місцевого самоврядування, судову реформу, внесення
змін до виборчого законодавства, які б гарантували проведення вільних дійсно
справедливих виборів;
- забезпечення неухильного дотримання і виконання усіма державними органами,
їхніми посадовими особами вимог Конституції України.
Ми не проти «очищення», про яке говорить Президент В. Ющенко, але погоджуємось з вимогами переважної більшості громадян, які вважають, що через втрату довіри з боку народу таке очищення шляхом виборів мають пройти і парламент, і Президент, і місцеві представницькі органи. І зробити це потрібно по завершенню конституційної реформи, після внесення необхідних змін до Конституції України і виборчого законодавства.
Звертаємось до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, лідерів парламентської коаліції і опозиції із закликом відкинути особисті амбіції, якнайшвидше досягти порозуміння, внести спокій у наше розбурхане суспільство. Цього чекають і цього вимагають наші співвітчизники.

Версія для друку