X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:55
19.11.2014

Віктор Мусіяка: На конструктивно працюючу Верховну Раду - надій небагато.

Як пише український політичний діяч, один з авторів тексту Конституції України, член Ради «Українського форуму» Віктор Мусіяка в своїй статті для ZN.UA "Почекаємо?", зав'язалася коаліційна дискусія, якм на жаль, залишає небагато надій на конструктивно працюючу Верховну Раду.

"Швидше за все, нас чекає постійна напруженість у відносинах президента з урядом, часом - з парламентом. Не завжди прогнозовані голосування, гучні і суперечливі заяви очільників влади, демарші - найближчі будні Печерської влади до нових позачергових виборів. Дай Боже помилитися", - зазначає Мусіяка.

Водночас він звертає увагу на заяви Юрія Луценка про намір партії президента скоріше вийти на позачергові місцеві вибори. "Ми будемо домагатися, щоб місцеві вибори відбулися орієнтовно в березні наступного року", - говорив раніше Луценко.

"Як би не було, але ці наміри логічні, якщо прагнути заволодіти владою "зверху донизу" за принципом "куй залізо"... Але в черговий раз ми стали свідками "проколу" в юридичному супроводі президентської команди або, що набагато гірше, - готовності гаранта ігнорувати очевидні конституційні приписи на шляху до певної мети", - пише Мусіяка.

Але перш, ніж призначити позачергові вибори органів місцевого самоврядування, продовжує експерт, необхідно попередньо достроково припинити повноваження декількох десятків тисяч рад та їхніх голів. "Навіть якщо уявити, що всі правила були дотримані, обрані на позачергових виборах у березні 2015 р. органи місцевого самоврядування будуть мати повноваження до першого засідання органів місцевого самоврядування, обраних на чергових виборах 26 жовтня 2015", - йдеться в статті Мусіяки.

За його словами, абсурдність позачергових місцевих виборів очевидна. "Замість продукування подібних ідей корисніше було б зосередитися на доведенні до прийнятної кондиції проекту змін до Конституції з так званої децентралізації, уточненню територіального устрою", - резюмує експерт.

Джерело: http://dt.ua/POLITICS/noviy-koaliciyi-prognozuyut-postiyni-konflikti-yaki-znovu-zavershatsya-pereviborami-156661_.html Версія для друку