X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 липн¤ 2020 2:27
21.05.2007

ЗВЕРНЕННЯ РАДИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ УКРАЇНИ І «УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ» ДО ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, БІЗНЕСУ ТА ПОЛІТИКУМУ УКРАЇНИ

Сьогоднішня політична криза в Україні спровокована незавершеністю конституційної реформи, правовим нігілізмом, конкуренцією за сфери економічного впливу і - головне! -відсутністю стратегічного бачення розвитку держави.

Через електоральну, культурну, цивілізаційну неоднорідність українського суспільства країна балансує на межі розколу, і ці тенденції посилюються. Політична еліта не спромоглася ані досягти єдності щодо перспектив державного будівництва, ані запропонувати суспільству цілісну амбітну модель розвитку держави у сучасному світі.
Як наслідок, Україна стрімко втрачає свої позиції в глобальній економічній конкуренції. Сьогодні ми відстаємо не тільки від розвинених країн, а й від своїх найближчих сусідів. В основу економічного зростання, замість інновацій, енергозбереження та сучасних знань, покладено вичерпні ресурси та екстенсивні чинники.
Глибока демографічна криза, занепад національної освіти і науки, зростання дефіциту кваліфікованих кадрів на ринку праці, відплив мізків набувають хронічного характеру і консервують структурну відсталість економіки України.
Навіть найвищих показників економічного зростання на ресурсній основі недостатньо для здійснення прориву у коло високорозвинених благополучних держав. Наша країна, розташована у географічному центрі Європи, ризикує надовго залишитися на її економічному й гуманітарному узбіччі.
У цій кризовій ситуації, що висвітлила застарілі політичні хвороби, чи має Україна шанс на прорив? Безумовно! В екстремальних ситуаціях, перед загрозливими викликами у народу з'являється друге дихання, здатність мобілізуватися та проявити весь потенціал своєї мудрості й сили. Ми впевнені: сьогодні Україна отримала шанс вийти на якісно новий рівень державної політики, економічного розвитку, громадянської активності, відповідальності бізнесу
Саме громадяни України, не чекаючи результатів виборів, які навряд чи приведуть до влади кардинально нове покоління управлінської і політичної еліти, мусять визначити стратегічні пріоритети й цілі розвитку держави та нації, об'єднатися навколо сучасної національної ідеї, спрямованої у майбутнє.
Рада конкурентоспроможності України та «Український форум» пропонують суспільству підтримати таку ідею, Це - ідея конкурентоспроможності України у глобальній економіці знань.
Здійснення економічного прориву на засадах мобілізації найцінніших ресурсів нації, а саме - її інтелекту та знань, модернізації суспільних, політичних, економічних відносин є прийнятним і зрозумілим для кожного громадянина України, незалежно від місця проживання, сфери діяльності та політичних уподобань. Ми всі зацікавлені у зростанні національної економіки, досягненні високих життєвих стандартів, якісній і доступній освіті, продуктивній науці, сучасній системі охорони здоров'я, широких перспективах самореалізації.
Конкурентоспроможність країни має стати основою довгострокової економічної стратегії та політичної практики. Ми закликаємо лідерів держави, політиків, представників бізнесу, громадськості, науки і освіти взяти участь у Форумі національного згуртування і підписати Пакт про конкурентоспроможність, визначивши основним стратегічним пріоритетом розвитку держави нарощення національних конкурентних переваг у світовій економіці. Відповідний пункт має бути внесений до Універсалу національної єдності.
Ми, українці, маємо продемонструвати собі і світові здатність дивитися у майбутнє, бути відповідальними за долю держави і прийдешніх поколінь!
Ю. Полунєєв, голова Ради конкурентоспроможності України; В. Семиноженко, голова «Українського форуму», академік НАН України; В. Мостовий, засновник РКУ, головний редактор тижневика «Дзеркало тижня»; В. Брюховецький, засновник РКУ, президент Національного університету «Києво-Могилянська академія»; І. Дзюба, засновник РКУ, академік НАН України; Ю. Глеба, академік НАН України, головний виконавчий директор і співзасновник Ісоn Genetics АG; О. Тодійчук, координатор з питань реалізації Меморандуму Україна-ЄС у сфері енергетики в рамках програми ШОСАТЕ; Е. Лібанова, член-кореспондент НАН України, заступник директора Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України; В. Геєць, академік НАН України, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України; С. Міщенко, голова ТОВ «Ілта»; С. Оксанич, президент ВАТ «КІНТО»; Я. Микитин, голова правління ВАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування»; В. Панков, голова спостережної ради ЗАТ «Новокраматорський машинобудівний завод»; А. Колодюк, президент Всеукраїнського фонду «Інформаційне суспільство України»; Я. Яцків, академік НАН України, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України; В. Якубовський, керуючий Чорноморським регіоном Міжнародного технічного товариства БЮРО ВЕРІТАС по Україні, Білорусі, Молдові, Грузії, Вірменії, президент і співзасновник Українського товариства якості; С. Лобойко, керуючий директор венчурної компанії «ТЕХІНВЕСТ».
21 травня 2007р
Версія для друку