X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 лютого 2021 21:37
31.03.2015

Володимир Семиноженко: Кілька слів щодо презентованого Опозиційним Блоком тіньового Уряду.

Якщо абстрагуватися від питання ефективності даної ініціативи в принципі, то перше, що кинулося мені в очі - це об'єднання в одне міністерство освіти, культури, молоді, спорту та сім'ї. Тільки самі відсталі країни, і те, вимушено, можуть допустити подібне. А Україна все-таки країна з високим науковим потенціалом, космічними і ядерними технологіями.

Ще один ляп - твердження про те, що науку можна розвивати тільки в університетах.

Також звернув увагу на відсутність будь-яких згадок про ІТ-сферу, як під час презентації тіньового Уряду, так і в розподілі обов'язків його членів. Думаю, що сьогодні значення інформатизації і високих технологій для майбутнього країни пояснювати вже не потрібно. Можливо, я оптиміст.

Крім того, не були сформульовані засади зовнішньої і внутрішньої політики, і, головне, не позначені шляхи вирішення такої актуальної для країни проблеми як досягнення консолідації та інтеграція українського суспільства. А це головний стрижень, на який повинні сьогодні нанизуватися всі інші ініціативи.

І, нарешті, те, з чим я абсолютно згоден - це необхідність проведення конституційної реформи, зокрема, створення другої палати парламенту. Я вже не раз про це писав, друга палата, в якій би території були представлені, пропорційно чисельності їхнього населення, забезпечить рівні права різних регіонів, різних груп на управління всією державою.

Джерело: Фейсбук В.СеминоженкаВерсія для друку