X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 лютого 2021 21:41
03.04.2015

Володимир Семиноженко: Країну потрібно ще побудувати і в ім'я цієї мети народ потрібно консолідувати, а не розколювати.

Неприємно зачепили слова Прем'єра Яценюка під час його вчорашнього виступу на зустрічі з представниками німецького бізнесу. Наводжу дослівну цитату: "до Революції у нас була територія - після Революції у нас є країна. До Революції у нас було населення - після Революції у нас сильна українська нація» ..

Розумію, що Яценюк прагне сподобатися європейському співтовариству, популярність в якому стрімко втрачає через бездіяльність і затягування з реальними реформами (те, що сьогодні називається реформами, ніякого відношення до них не має).

Але це висловлювання образливо, впевнений, для всіх українців - наче всі прозріли в один момент, а до цього у нас не було країни. І якщо вже говорити про територію, то частину її ми вже втратили, а країну треба ще побудувати і в ім'я цієї мети народ потрібно консолідувати, а не розколювати, як це робить Прем'єр.

І Яценюку, і його спічрайтерам слід було б пам'ятати, що він є Прем'єр-міністром не тільки свого електорату (чисельність якого, до речі, якщо вірити останній соціології, скоротилася до 4%), а всієї країни, до того ж що знаходиться на межі соціального та де- факто територіального розколу, і подібні висловлювання абсолютно не сприяють її об'єднанню.

Джерело: Фейсбук В.Семиноженка Версія для друку