X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 11:11
12.06.2007

ПОКЛАСТИ КРАЙ ПРОТИСТОЯННЮ

Принципова домовленість керівників держави стосовно проведення ЗО вересня ц.р. позачергових парламентських виборів була сприйнята у суспільстві як реальний і необхідний шлях відвернення подальшого загострення політичної кризи. Однак обраний метод врегулювання ситуації - лише через припинення повноважень більше ніж 150 народними депутатами - сприйнятий неоднозначно

 По-перше, є ознаки того, що припинення депутатських повноважень відбувається не без тиску лідерів депутатських фракцій, з чим згодні не всі члени цих фракцій і що є неприпустимим для демократичної і правової держави. До того ж, в цьому процесі відсутня чітко визначена процедура.
По-друге, не можна погодитись і з тезою про те, що парламент, обраний у 2006 році, має припинити виконання своїх повноважень, тобто законодавчу діяльність. Така постановка питання несумісна з одним з основних принципів парламентаризму - безперервністю народного представництва.
Не виключено, що початок законотворчої діяльності новообраної Верховної Ради України може затягнутись на значний час у зв'язку з обранням керівництва парламенту, формуванням коаліційної більшості і нового уряду. Це ставить під загрозу можливість правового врегулювання багатьох нагальних соціальних, економічних та інших проблем, і передусім, прийняття Державного бюджету на 2008 рік (його проект Уряд має подати на розгляд Верховної Ради до 15 вересня). У політико-правовому плані це означає, що Україна залишиться без законодавчого органу, чим створюються умови узурпації влади в державі.
При всій складності ситуації проведення парламентських виборів ЗО вересня ц.р. визнається практично всіма політичними силами як можливість покінчити з гострою фазою кризи, що неприпустимо затяглася і вкрай негативно позначилася на авторитеті України в світі.
Для якнайшвидшого введення політичного процесу у конституційне, правове поле зважаємо за необхідне негайно провести зустріч найвищих керівників держави, лідерів політичних сил, представлених у Верховній Раді, і домовитись про таке:
1. Завершити процедуру припинення повноважень, обумовленою в ст. 82 Конституції України кількістю народних депутатів, прийняттям відповідних рішень ЦВК і парламентом.
2. Не проводити після цього протягом ЗО днів пленарних засідань Верховної Ради і тим самим створити незаперечні конституційні підстави для призначення позачергових парламентських виборів.
3. Виходити з того, що до обрання нового складу Верховної Ради і набуття нею повноважень нинішній склад парламенту зберігає свої повноваження, як це передбачене частиною першою ст. 90 Конституції України. При цьому Верховна Рада утримуватиметься від розгляду питань, з яких є суттєві розбіжності у суспільстві.
4. Учасники домовленостей зобов'язуються визнати результати виборів ЗО вересня ц.р. і не ставити питання про їхній перегляд.
Впевнені: такі рішення будуть схвально сприйняті нашими громадянами. Суспільство томилося і вимагає конкретних кроків суб'єктів влади, які поклали б, нарешті, край протистоянню і сприяли спокійній, конструктивній роботі всіх гілок влади на благо нашої держави.
12 червня 2007 р.

 

Версія для друку