X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 7:11
27.04.2015

Володимир Семиноженко: Вчені, зокрема, вчені-пенсіонери, приносять до бюджету набагато більше, ніж планувалося зекономити на урізанні їхніх пенсій.

Прийняті 21 квітня Верховною Радою зміни до закону "Про наукову і науково-технічну діяльність", які повертають наукові пенсії, безумовно, позитивна новина. Зроблено хоч щось позитивне на загальному тлі тотальної деструкції та популізму як з боку ВРУ, так і Уряду.

Велика заслуга в цьому наукового та освітнього співтовариства, яке збунтувалося проти фактичного знищення наукових шкіл, цілих наукових напрямів, зриву навчального процесу. Відповідне звернення Української федерації вчених до Президента і Парламенту підтримали керівники провідних наукових центрів, вузів, академіки НАНУ. Окрема подяка депутатам, які виступили з відповідною законодавчою ініціативою, зокрема, Лілії Гриневич.

Але бочка меду виявилася все-таки не без ложки дьогтю. Проголосовані зміни відновлюють розмір пенсій, призначений вченим до 1 жовтня 2011 року, і залишають тимчасовий порядок виплати наукової пенсії працюючим пенсіонерам 85% до 31 грудня 2015 року.

Тобто «проваленим» виявляється не тільки нинішній навчальний рік, але і наступний, який починається з 1 вересня, а не з 31 грудня. Я не кажу вже про збитки, завдані науковим колективам. Мені можуть заперечити, що це всього лише рік, але рік, викреслений з наукового процесу, часто відкидає дослідження на десятиліття або зовсім знецінює, роблячи його неконкурентним в сучасному світі,що стрімко розвивається.

Подібне ставлення до науки й освіти, це не тільки ляпас вченим і чергове свідчення некомпетентності Уряду, але і значна шкода для країни, адже вчені, в тому числі вчені-пенсіонери, приносять до бюджету набагато більше, ніж планувалося зекономити на урізанні їхніх пенсій.

Джерело: Фейсбук В.Семиноженка Версія для друку