X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 8:53
30.04.2015

Володимир Семиноженко: Кілька слів про експертну зустріч, присвячену обговоренню нової редакції Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність».

Сьогодні взяв участь в експертній зустрічі, присвяченій обговоренню нової редакції Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність».

Спочатку кілька зауважень організаційного характеру. Звернув увагу (до речі, не тільки я), що підготовка до обговорення проводилася в досить «партизанському» режимі, та й сам формат обговорення залишив враження, що організаторам швидше треба було поставити галочку, що захід проведено, чим дійсно вислухати, а тим більше врахувати , думку експертного співтовариства.

По-перше, інформація про цей захід була розміщена таким чином, що знайти її було досить проблематично.

По-друге, багато питань щодо регламенту виступів. Навіщо було збирати представницькі аудиторії в регіонах (а там були присутні і керівники наукових інститутів, і вузів тощо), якщо час виступу для кожної з шести областей обмежувався 5 хвилинами.

Крім того, мене вразила легкість і, м'яко кажучи, безапеляційність, з якою багато учасників дискусії розмірковували про реформу НАНУ - найстарішої і провідної наукової організації країни. Хочу відзначити, це були люди, які мають про діяльність Академії вельми теоретичне уявлення.

Що ж стосується безпосередньо законодавчих інновацій, то, незважаючи на певний прогрес, він досить «сирий» - впадає в очі велика кількість неточностей, протиріч чинній Конституції і законодавству і т.д.

Тому я виступив із пропозицією створити робочу групу у складі представників наукового та освітнього співтовариства, в тому числі з регіонів, за підтримки Академії правових наук розробити дійсно якісний, і головне, в перспективі ефективно працюючий закон. І, безумовно, провести максимально широке і відкрите його обговорення!

Джерело: Фейсбук В. Семиноженка

Відеозапис обговорення можна подивится за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=nQpW57N1wQI Версія для друку