X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 9:58
23.05.2015

Володимир Семиноженко: Коли Україна буде економічно потужною і політично стабільною, Євросоюз сам буде зацікавлений у її повноцінному членстві.

Не звертаючи уваги на захоплену реакцію більшості українських ЗМІ за результатами Саміту «Східного партнерства» щодо райдужних перспектив України в ЄС, хочу звернути увагу на процитовані «Українською правдою» слова президента Єврокомісії Жан-Клод Юнкера: "… не готові і ми не готові ".

Але справа навіть не в цьому, а в тому, що насправді ми повинні виконати умови першого етапу асоціації, до виконання яких, по великому рахунку, навіть не приступали, втративши практично півтора року. При цьому економічні результати цього періоду ми вже маємо можливість оцінити: лише за перший квартал цього року ВВП впав на 18%.

Грім вдарить як завжди несподівано - настане 1 січня 2016 - режим ЗВТ вступить в дію. 90% підприємств не готові до цього, не готові лабораторії з стандартизації, які відповідно до директив ЄС вже повинні діяти. Ніхто не думає про те, як реально збільшувати експорт до Євросоюзу. Згадаймо, що експорт в РФ падає колосальними темпами через відомі обставини, але при цьому експорт до Європи теж не росте, а, навпаки, за останній рік зменшився на третину. А це робочі місця для людей, які ще повинні утримувати свої сім'ї.

Тому потрібно не повторювати як мантру меседж про бажання членства в ЄС, а цілодобово працювати. Коли Україна буде економічно потужною і політично стабільною, Євросоюз сам буде зацікавлений у її повноцінному членстві.

Джерело: Фейсбук В.Семиноженка

https://www.facebook.com/vladimir.semynozhenko?fref=nf%3Ehttps://www.facebook.com/vladimir.semynozhenko?fref=nf%3C/a%3E%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%3C/div%3E%20%20%20%20%3C/div%3E%20%20%20%20%20%20%20%20%3Ca%20href= Версія для друку