X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 лютого 2021 20:36
23.06.2015

Володимир Семиноженко :Єдиний критерій оцінки ефективності роботи МОН - це думка учених, чи стало їм краще працювати

Міністерство освіти і науки сьогодні зосереджене на деклараціях про євроінтеграцію, при тому що реальних досягнень, окрім як досягнутих до 2014 року, немає. Поки головний європейський прорив - це асоційоване членство України в CERN. До речі, воно було досягнуто раніше асоційованого членства в ЄС, але при цьому з безумовними вигодами для країни.

Це те, що «нова» команда повинна була активно просувати, пропагувати, розвивати і реалізовувати. Але, на жаль, люди, які не мають досвіду реалізації великих міжнародних проектів і програм, фактично поставили під загрозу подальше членство України в CERN. І це тільки один аспект.

Практично ліквідована державна програма зі створення нових вітчизняних лікарських препаратів в той час, коли ціни на імпортні ліки є непідйомними для наших громадян; а також програма в галузі світлодіодної техніки (і це в умовах енергозалежності України!). Ми бачимо пасивність у відстоюванні інтересів науково-інноваційної сфери, відсутність лідерства за новими розробками для потреб військово-промислового комплексу і т.д. І це далеко не повний перелік проблем.

Я вважаю, єдиний критерій оцінки ефективності роботи МОН - це думка учених, чи стало їм краще працювати.

Не треба бути провидцем, щоб зрозуміти, якою є відповідь на це питання.

Джерело:http://timeua.info/post/nauka-i-tehnika/dolgaya-doroga-v-cern--00535.html Версія для друку