X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 лютого 2021 21:41
02.07.2015

Володимир Семиноженко: Те, що нав'язується згори, як правило, не працює.

У чому сенс змін до Конституції? По-перше, в тому, щоб зшити країну і в майбутньому забезпечити її політичну і територіальну стабільність. По-друге, забезпечити розвиток українського суспільства і держави, щоб, у тому числі, з'явилися стимули і зацікавленість займатися розвитком своєї території.

Великі сумніви, що запропоновані зміни до Конституції вирішать ці завдання. Забезпечення прав регіонів на центральному, київському рівні можна тільки за рахунок створення другої палати парламенту - Палати регіонів. Не потрібно боятися їхньої великої самостійності. Навпаки, силове підпорядкування може призвести до того, що вже сталося минулого року.

Але головне, до Конституції повинні бути внесені не зміни, ініційовані Парламентом, який сьогодні не представляє інтереси всього суспільства, а зміни, схвалені всіма громадянами України, громадянським суспільством. А якраз воно і було відірване від формування змін до Конституції.

Потрібно було піти на загальне, реальне обговорення і провести реформи з принципових позицій.

... Сьогодні вранці говорив з одним із членів Конституційної комісії, який судорожно шукав, де ж можна знайти проект змін до Конституції.

Коментарі зайві. Те, що нав'язується згори, як правило, не працює.

Джерело: Фейсбук В.Семиноженка Версія для друку