X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 10:26
 • Національна стратегія розвитку «Україна - 2015» в Івано-Франківську
  12 грудня на Івано-Франківщині пройшло 23-тє виїзне засідання "Українського форуму" за участі його голови В. Семиноженка. Основна його мета – обговорення Національної стратегії розвитку «Україна - 2015».

  19.12.2008Далі

 • Состоялось Третье Заседание Украинско-Российского форума
  28 ноября состоялось третье заседание Украинско-Российского Форума «Потенциал украинско-российского партнерства как фактор преодоления финансового кризиса и обеспечения общеевропейской безопасности». В Форуме приняли участие Николай Азаров, Сергей Глазьев, Леонид Кучма, Руслан Гринберг, Юрий Дергаусов, Владимир Семиноженко, Евгений Кожокин, Сергей Ермилов, Сергей Тигипко, Сергей Марков и другие политики, эксперты, общественные деятели двух стран.

  01.12.2008Далі

 • Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»
  12–14 листопада 2008 року в м. Києві відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті». Організатори – «Український форум» і Національна академія наук України.

  14.11.2008Далі

 • Відбувся Круглий стіл "За Європу без розподільчих ліній"
  Сьогодні в Президент-готелі відбувся Круглий стіл «За Європу без розподільчих ліній». В ньому взяли участь .П. Семиноженко, С.Ф. Гриневецький, А.Ф. Гуцал, Г.К. Крючков, Ю.М. Пахомов, В.В. Фесенко, інші політики та експерти, а також представники дипломатичних місій в Україні

  31.10.2008Далі

 • Відкрите засідання "Українського форуму" у Рівному
  У приміщенні Національного університету водного господарства та природокористування відбулось виїзне відкрите засідання Ради «Українського форуму» «Україна-2015: Національна стратегія розвитку». Серед учасників – Володимир Семиноженко, голова «Українського форуму», академік НАН України, Тетяна Єфименко, заступник голови «Українського форуму», Елла Лібанова, член «Українського форуму», директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, та ін. Також участь у засіданні взяли представники обласної та міської влади, ректори рівненських вищих навчальних закладів, науковці, керівники провідних підприємств області.

  23.10.2008Далі

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7