X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 лютого 2021 10:15
 • Презентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в Житомирі
  Сьогодні на виїзному засіданні "Українського форуму" , що проходило у Житомирському державному університеті ім. І.Франка, була представлена Національна стратегія розвитку «Україна-2015». В заході, крім членів «Українського форуму» взяли участь представники Житомирської облдержадміністрації, мерії Житомира, політичною та науковою еліти області та журналісти.

  24.07.2008Далі

 • Національну стратегію розвитку "Україна-2015" обговорили в Миколаєві.
  У засіданні взяли участь голова "Українського форуму", академік НАН України Володимир Семиноженко, його заступник Тетяна Ефименко, голова Миколаївської обласної ради Тетяна Демченко, заступник губернатора Володимир Луста, міський голова Володимир Чайка. Також в обговоренні взяли участь депутати міської й обласної рад, економісти, представники громадськості й журналісти.

  21.07.2008Далі

 • Чергове Відкрите засідання «Українського форуму» відбулося у Вінниці
  Члени Ради "Українського форуму" презентували Національну стратегію розвитку «Україна-2015», підготовлену за ініціативи «Українського форуму» провідними науковцями, політиками та експертами за редакцією Володимира Семиноженка та Валерія Геєця, директора Інституту економіки та прогнозування НАН України, члена Ради «Українського форуму».

  18.07.2008Далі

 • Відкрите засідання «Українського форуму» відбулося в Донецьку
  В засіданні взяли участь представники органів влади, підприємницьких кіл та об’єднань підприємців, керівники наукових та вищих навчальних закладів області, представники культури, громадських організацій та політичних сил. Долучився до обговорення Стратегії і перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Сергій Дергунов.

  09.07.2008Далі

 • Привітання учасникам Відкритого засідання "Українського форуму" в Донецьку від Голови Донецької облдержадміністрації В.Логвиненка
  Дорогі друзі! Прийміть мої сердечні привітання з нагоди проведення в Донецьку виїзного засідання ради «Українського форуму"'. Безумовно, вільний обмін думками в форматі круглого столу, залучення до спілкування підприємців, науковців, представників влади, культурних громадських і політичним організацій не лише сприятиме виробленню спільник поглядів на ряд найважливіших проблем, але і виступатиме передумовою прийняття актуальних, для держави рішень, спроби яких, продемонстрували численні проекти Українського форуму".

  09.07.2008Далі

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7