X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 11:10
 • GO! UKRAINE
  “Український форум” став ініціатором зустрічі, на якій розглядалася програма розвитку ринку аутсорсингу IT та високих технологій “GO! UKRAINE”. Аутсорсинг – це система організації праці, коли стороння організація виконує певні завдання або деякі бізнес-процеси, які, зазвичай, не є профільними, проте, необхідні для повноцінного функціонування бізнесу. Це один із різновидів оптимізації підприємств, що розвивається надзвичайно динамічно.

  05.07.2008Далі

 • У Львові презентовано "Україну-2015"
  "Український форум» обговорив з творчою інтелігенцією, представниками влади, науковцями та бізнесменами Львова Національну стратегію розвитку «Україна- 2015». В обговоренні стратегії взяли участь заступник голови Львівської ОДА Зеновій Котик та заступник голови облради Людмила Козак

  19.06.2008Далі

 • Стратегия национального развития "Украина -2015" в Луганске
  В Восточноукраинском национальном университете имени В. Даля прошло выездное открытое заседание общественно-политического объединения «Украинский форум».

  12.06.2008Далі

 • Кравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує Ющенка
  Екс-Президент України Леонід КРАВЧУК вважає, що персональну відповідальність за політичну кризу в Україні, яка існує сьогодні, несе чинний глава держави Віктор ЮЩЕНКО. Таку думку він висловив сьогодні під час засідання Ради «Українського форуму».

  29.05.2008Далі

 • Національну статегію розвитку "УКраїна-2015" обговорено в Сумах
  В Сумському державному університеті відбулося виїзне засідання "Українського форуму" "Україна - 2015: Національна стратегія розвитку" за участю голови "Українського форуму", академіка НАН України Володимира Семиноженка, члена Ради "Українського форуму", директора Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерія Геєця, представників обласної влади, місцевого самоврядування, судової влади, наукових кіл, політичних партій та громадських організацій Сумщини

  22.05.2008Далі

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7