X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 липн¤ 2020 2:58
09.07.2008

Відкрите засідання «Українського форуму» відбулося в Донецьку

В засіданні взяли участь представники органів влади, підприємницьких кіл та об’єднань підприємців, керівники наукових та вищих навчальних закладів області, представники культури, громадських організацій та політичних сил. Долучився до обговорення Стратегії і перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Сергій Дергунов.

 Очолював засідання голова «Українського форуму» Володимир Семиноженко. За його словами, національна стратегія – саме той документ, навколо якого повинні об’єднатися українські влада та суспільство. На сьогодні існує безліч партійних документів, але жоден з них не є довгостроковим, розрахованим більш, ніж на 1-2 роки, а тому не здатен будувати майбутнє держави. «Тож на політичній арені країни відбувається блукання без мети, - підсумував В. Семиноженко. – Україна легко може перетворитися з держави з нереалізованими можливостями в державу, яка не відбулася».
Обговорення Національної стратегії розвитку України в регіонах було започатковано в січні цього року в Києві, продовжено в Харкові, Запоріжжі, Львові та інших містах. Володимир Семиноженко підкреслив, що це не просто презентація проекту. Члени «Українського форуму» прагнуть почути думки, обмінятися поглядами, таким чином кожне місто стає співавтором єдиної стратегії.