X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 жовтн¤ 2020 19:14
06.05.2010

Георгій Крючков:Підстав для дострокових парламентських виборів немає

Юридичних підстав для проведення дострокових парламентських виборів сьогодні немає. Про це сказав депутат кількох скликань від КПУ Георгій Крючков

"Для того, щоб оголосити дострокове припинення повноважень Верховної Ради і нові вибори повинні бути конституційні підстави. А їх сьогодні немає. І сама фракція ПР та коаліція на такі вибори не налаштовані." - сказав він.

Політик також наголосив, що те, що сьогодні Партія регіонів не втратила своєї електоральної підтримки не означає, що їй варто провести дострокові вибори.

"Ризик є завжди для того і приходять до влади, аби виправдати довіру своїй політичній силі. Вибори - це досить ризикована річ, тому розраховувати на те, що на хвилі піднесення, поки Партія регіонів не втратила своєї підтримки, вона здобуде повну більшість у парламенті не варто. Сьогодні люди придивляються, що з цієї влади." - зазначив він.

"Скоріш за все вибори відбудуться тоді, коли вони заплановані." - додав експерт.

 

Джерело: http://www.golosua.com