X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 жовтн¤ 2020 19:40
07.12.2010

Вітаємо українців з Днем місцевого самоврядування!

Істинна демократія неможлива без демократії на місцях. Лише конструктивна робота рад усіх рівнів, гармонійне поєднання загальнодержавних і місцевих інтересів здатні забезпечити повноцінний та ефективний розвиток територіальних громад.

Якість місцевої влади має критичне значення для майбутнього всієї держави, адже саме тут, на місцях, закладаються основи економічного зростання, формується реальна політика в інтересах людей, укладається суспільний договір між владою та громадянами. Жодна реформа на центральному рівні не матиме успіху, якщо готовність до її здійснення не стане ідеологією громад. Українська політика тривалий час страждала від дефіциту довіри – між інститутами влади, різними політичними силами, керівництвом держави та простими людьми. Подолати цей дефіцит довіри здатна саме місцева влада – професійна, небайдужа, патріотична. Великий шлях починається з першого малого кроку. Розбудова Нової України – з відповідального ставлення до свого краю, щирого бажання вирішувати його проблеми, віри в себе та кращу долю Рідної Землі. Переконані: разом ми гідно пройдемо цей шлях! Зі святом!