X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:47
 • Відкритий лист Президенту України

  24.04.2009Далі

 • ЗА СТАБІЛЬНІСТЬ І ПОРЯДОК, ЗА ПРОЦВІТАЮЧУ СОБОРНУ УКРАЇНУ!
  Звернення учасників Відкритого засідання «Українського форуму»

  04.03.2009Далі

 • Відкритий лист Президенту України
  17 лютого 2009 року «Український форум» звернувся до Президента України з відкритим листом, де закликав голову держави скасувати рішення Кабінету міністрів України щодо звільнення з посади генерального директора Національної космічної агенції України Юрія Алексєєва та призначення на цю посаду Олександра Зінченко. Відкритий лист отримав широкий громадський резонанс й був передрукований низкою всеукраїнських та регіональних ЗМІ. Це свідчить: суспільство також обурено кадровими перестановками, що виходять за межі здорового глузду. Сфера національної безпеки – не місце для політичних експериментів, тим більше сьогодні, коли Україні вкрай необхідно концентрувати власні сили та ресурси перед обличчям кризи. «Український форум» ще раз звертається до Президента України з вимогою використати свої конституційні повноваження та скасувати відверто абсурдне рішення Уряду. Суспільство тримає цю справу від своїм контролем й чекає на результат, який відповідав би національним інтересам української держави.

  17.02.2009Далі

 • Припинити протистояння у політичних верхах.
  Заява "Українського форуму". Ситуація, що склалася в Україні на фоні рецесії світового масштабу, загострення макроекономічних, кредитних, фондових ризиків, викликає глибоке занепокоєння в суспільстві. В умовах, коли подолання наслідків безпрецедентної фінансової кризи потребує консолідованих зусиль і узгоджених дій усіх владних інституцій, систему влади та систему управління економікою фактично розвалено, а керованість державою втрачено.

  02.02.2009Далі

 • Заява "Українського форуму"
  Громадсько-політичне об’єднання «Український форум» поділяє глибоке занепокоєння в нашому суспільстві з приводу небезпечного загострення газового конфлікту між Україною та Росією. «Газова війна» вже завдала непоправних збитків іміджу нашої країни як надійного транзитера енергоресурсів та європейського партнера.

  13.01.2009Далі

Сторінки: 1 2 3 4