X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 лютого 2021 10:25
 • Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

  30.12.2008Далі

 • Не допустити втягування України у кровопролиття
  Ситуація у Закавказзі залишається вкрай напруженою та вибухонебезпечною. З’являються повідомлення про можливість відновлення бойових дій на кордоні Грузії та Південної Осетії. Особливо непокоїть концентрація в акваторії Чорного моря – під приводом гуманітарної допомоги Грузії, але з порушенням міжнародно-правових актів, які регулюють надання такої допомоги – військових кораблів США та інших країн НАТО, оснащених сучасною бойовою технікою і спроможних нести ядерну зброю, та підтягування в цей регіон кораблів Чорноморського флоту Російської Федерації

  26.08.2008Далі

 • Заява „Українського Форуму”. За зважену, послідовну і передбачувану політику, в основі якої – захист національних інтересів України
  Міжнародні відносини зазнали серйозного потрясіння, яке сьогодні безпосередньо відбивається на Україні та її громадянах. Наше суспільство дезорієнтоване останніми кроками керівництва держави й уряду у зв’язку із подіями у Південній Осетії, розцінює їх як такі, що лише посилюють напруженість у середині країни та шкодять авторитету України на зовні.

  21.08.2008Далі

 • Ситуацію навколо Південної Осетії врегулювати шляхом переговорів
  Трагічні події, які розгортаються навколо Південної Осетії, де ллється кров, гинуть ні в чим не винні люди, руйнуються населенні пункти, системи життєзабезпечення, тисячі мешканців змушені покидати свої оселі, викликають глибоку тривогу.

  08.08.2008Далі

 • ПРИПИНИТИ БЕЗПРИНЦИПНУ БОРОТЬБУ ЗА ВЛАДУ,ЗАБЕЗПЕЧИТИ СПОКІЙ І СТАБІЛЬНІСТЬ У ДЕРЖАВІ
  «Український форум» висловлює глибоке занепокоєння небезпечним загостренням протистояння у владі, метою якого є перерозподіл повноважень, доступ до ще не приватизованих об’єктів державної власності. Конфлікти між найвищими посадовими особами держави, що тривають вже кілька років, дезорганізують діяльність усіх гілок влади, компрометують нашу державу, відлякують іноземних інвесторів, відволікають суспільну увагу від нагальних проблем в економіці, соціальній і духовній сферах. Це призводить до нестримного зростання інфляції, катастрофічного зниження конкурентноздатності української економіки, робить неможливим вихід України на передові позиції інноваційного розвитку навіть у середньостроковій перспективі.

  29.05.2008Далі

Сторінки: 1 2 3 4