X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 11:30
 • ПОКЛАСТИ КРАЙ ПРОТИСТОЯННЮ
  Принципова домовленість керівників держави стосовно проведення ЗО вересня ц.р. позачергових парламентських виборів була сприйнята у суспільстві як реальний і необхідний шлях відвернення подальшого загострення політичної кризи. Однак обраний метод врегулювання ситуації - лише через припинення повноважень більше ніж 150 народними депутатами - сприйнятий неоднозначно

  12.06.2007Далі

 • ЗВЕРНЕННЯ РАДИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ УКРАЇНИ І «УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ» ДО ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, БІЗНЕСУ ТА ПОЛІТИКУМУ УКРАЇНИ
  Сьогоднішня політична криза в Україні спровокована незавершеністю конституційної реформи, правовим нігілізмом, конкуренцією за сфери економічного впливу і - головне! -відсутністю стратегічного бачення розвитку держави.

  21.05.2007Далі

 • ЗУПИНИТИ ЕСКАЛАЦІЮ НАПРУЖЕНОСТІ
  Рада «Українського форуму» висловлює тривогу в зв'язку з подальшим загостренням політичної ситуації. В той час, коли в завершальну фазу війшов розгляд Конституційним Судом України питання про конституційність президентського указу стосовно дострокового припинення повноважень Верховної Ради п'ятого скликання, а представники парламентської коаліції і опозиції розпочали політичні консультації, коли з'явилась можливість узгодження позицій конфліктуючих сторін щодо виходу з триваючої кризи Президентом України В. Ющенком виданий Указ про перенесення раніше призначених ним виборів народних депутатів України на 24 червня 2007 року.

  27.04.2007Далі

 • ЗАЯВА З ПРИВОДУ ПОЛІТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ, ЩО СКЛАЛАСЯ В УКРАЇНІ
  Ми, представники академічної спільноти України, поділяючи спільні громадські і загальнолюдські цінності, віруючи у могутній потенціал нашої держави, будучи рівновіддаленими від інтересів і цілей усіх політичних сил вважаємо своїм обов'язком висловити свою громадську позицію з приводу ситуації, що склалася сьогодні в Україні.

  03.04.2007Далі

 • КОЖНИЙ НЕОБЕРЕЖНИЙ КРОК МОЖЕ СТАТИ СИГНАЛОМ ДО СИЛОВОГО ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТУ
  Сьогодні Україна стоїть на порозі найбільш небезпечного політичного протистояння за всі часи її існування як незалежної держави. Конфлікт між гілками влади остаточно вийшов з правових берегів, що несе реальні загрози громадській стабільності та спокою у країні. Кожний необережний крок керівників держави може стати сигналом до силового вирішення політико-конституційної кризи

  03.04.2007Далі

Сторінки: 1 2 3 4