X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 10:59
 • «УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ» ПРОПОНУЄ КОМПРОМІС ПО ВИХОДУ З КРИЗИ
  Минув рік після парламентських виборів. Однак в державі, по суті, продовжується виборча кампанія. Політична ситуація, що склалася сьогодні в Україні, серйозно загрожує суспільній стабільності, безпеці і перспективам розвитку нашої держави.

  30.03.2007Далі

 • ЧИ ЗДАТНА ВЛАДА РЕФОРМУВАТИ САМУ СЕБЕ?
  Проблема побудови ефективної моделі влади в Україні сьогодні загострена до краю. Недосконалість змін до Конституції зробила об'єктивною реальністю постійні інституційні конфлікти, аж до «війни повноважень».

  07.02.2007Далі

 • ВИЙТИ З ГЛУХОГО КУТА СУПЕРНИЦТВА У ВЛАДІ МОЖНА ТІЛЬКИ ПРАВОВИМ ШЛЯХОМ
  «Український форум» поділяє тривогу суспільства щодо небезпечного розвитку політичної ситуації в державі. Протягом тривалого часу громадяни змушені спостерігати війну за повноваження на вищих щаблях влади, чиновницьке свавілля на місцях при вирішенні життєво важливих для населення питань, лобістське викривлення законодавчої діяльності Верховної Ради України. Замість злагодженої роботи усіх інститутів влади в ім'я держави і людини в Україні триває безглузда конкуренція персональних амбіцій і вузькопартійних цілей. Ціною цього є руйнація засад представницької демократії і соціальної держави.

  25.01.2007Далі

 • СУСПІЛЬСТВО МАЄ НАРЕШТІ СТАТИ АКТИВНИМ СУБ'ЄКТОМ У ВИЗНАЧЕННІ ДОЛІ ДЕРЖАВИ
  Домовленості провідних політичних сил, досягнуті в результаті роботи круглого столу, внесення Президентом України на затвердження Верховної Ради кандидатури прем'єр-міністра від парламентської коаліції ми розглядаємо як єдино можливий неконфронтаційний спосіб розв'язання політичної кризи, що загрожувала з часом перетворитися на масштабне громадське протистояння. Однак, про остаточне подолання системної кризи державної влади говорити зарано.

  05.08.2006Далі

Сторінки: 1 2 3 4